X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
fundusze inwestycyjne

EFI: 15 mln euro na polski fundusz inwestujący w innowacje

Europejski Fundusz Inwestycyjny zainwestuje w Polsce 15 milionów euro. W Warszawie podpisano pierwszą transakcję dla polskiego funduszu podwyższonego ryzyka - Innovation Nest. Pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie najbardziej innowacyjnych małych i średnich firm - poinformował Arkadiusz Lewicki, dyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów UE.
Zobacz więcej na temat:  innowacje inwestycje innowacyjność fundusze inwestycyjne

Start-upy: doczekamy się w końcu polskiego jednorożca?

Choć start-upy w Polsce mogą liczyć na coraz większe wsparcie państwa, to nadal czekamy jeszcze na powstanie u nas jednorożca, czyli młodej, innowacyjnej firmy, której wartość przekroczyłaby 1 mld dolarów. Takie inicjatywy jak Witelo dają jednak nadzieję, że w niedalekiej przyszłości, któremuś z polskim start-upów uda się być może powtórzyć sukces Skype’a.
Zobacz więcej na temat:  start-up startup PZU firma firmy fundusze inwestycyjne Błażej Prośniewski Dariusz Kwiatkowski