X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
nowy rząd gospodarka

Eksperci oceniają rządowy Plan Odpowiedzialnego Rozwoju

Rząd prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zajmie się Planem Odpowiedzialnego Rozwoju, który realizowany ma być w najbliższych latach. Nad programem pracował wicepremier, minister rozwoju Mateusz Morawiecki. Jak powiedział, strategia rozwoju ma służyć mieszkańcom terenów mniej do tej pory zadbanych, a kluczowy będzie rozwój zrównoważony społecznie i regionalnie.
Zobacz więcej na temat:  gospodarka po wyborach Mateusz Morawiecki Ministerstwo Rozwoju nowy rząd gospodarka Rząd RP

Rewolucja w urzędach. Kempa: celem szybsze wdrażanie reform

Uelastycznienie procesu podejmowania decyzji, a co za tym idzie - umożliwienie szybszego wdrażania reform obiecanych obywatelom. To, według Beaty Kempy, główne cele nowelizacji ustawy o służbie cywilnej, przygotowanej przez Prawo i Sprawiedliwość. Szefowa kancelarii premiera mówi o niej w rozmowie z "Naszym Dziennikiem". Nowelizacją ma we wtorek zająć Sejm.
Zobacz więcej na temat:  administracja gospodarka po wyborach Nasz Dziennik nowy rząd gospodarka