Polskie Radio
Section05
prokuratura

Kradli pieniądze z kont bankowych. Kolejny członek grupy przestępczej stanie przed sądem

Prokurator skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko kolejnemu członkowi zorganizowanej grupy przestępczej, która zajmowała się kradzieżami pieniędzy z rachunków bankowych, które później były transferowane na Ukrainę - podał dział prasowy Prokuratury Krajowej. Dodano, że w skład grupy wchodzili Polacy, Białorusini i Ukraińcy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA sądownictwo przestępczość oszustwa służby i bezpieczeństwo prokuratura

Kolejne zatrzymania w śledztwie przeciwko Nowakowi. W rękach CBA syn b. ministra z rządu PO

Centralne Biuro Antykorupcyjne na polecenie Prokuratury Okręgowej w Warszawie zatrzymało w czwartek trzy osoby w związku ze śledztwem przeciwko Sławomirowi Nowakowi, b. ministrowi transportu. Jednym z nich jest Paweł G., syn b. ministra skarbu państwa, polityka Platformy Obywatelskiej Aleksandra Grada.
Zobacz więcej na temat:  Sławomir Nowak CBA służby i bezpieczeństwo POLSKA prokuratura

Wraca głośna zbrodnia sprzed 20 lat. W USA zatrzymano podejrzanego

W Stanach Zjednoczonych zatrzymano Krzysztofa L. podejrzanego o zabójstwo kobiety popełnione w Polsce w 2000 roku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi małopolska prokuratura, która uzyskała nowe dowody. Chodzi o zabójstwo Barbary L., do którego doszło w Surażu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo prokuratura Prokuratura Krajowa sądownictwo zabójstwo USA Ameryka Stany Zjednoczone zatrzymanie areszt