X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
wybory parlamentarne 2015

Władysław Kosiniak-Kamysz: PSL będzie bronić samorządów

- To, co jest najlepsze w polskiej polityce, czyli samorząd, który jest najbliżej ludzi i rozwiązuje najbardziej palące problemy, nie może zostać wciągnięte w grę prowadzącą do kolejnego konfliktowania osób - mówi w "Sygnałach dnia" minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Stronnictwo Ludowe samorząd Sygnały Dnia Władysław Kosiniak-Kamysz wybory parlamentarne wybory parlamentarne 2015 Zuzanna Dąbrowska

Gorący spór o skład nowego Prezydium Sejmu

Mniejsze partie opozycyjne powinny mieć w nowym Sejmie swoich wicemarszałków. To opinia Grzegorza Schetyny z Platformy Obywatelskiej. W poniedziałek Mariusz Błaszczak przekonywał, że Prawo i Sprawiedliwość jako największa formacja w Sejmie powinno mieć przważający głos w Prezydium. Pojawiły się też sugestie, że wicemarszałków nie będą miały Nowoczesna i PSL.
Zobacz więcej na temat:  Grzegorz Schetyna Mariusz Błaszczak Rafał Grupiński Sejm wybory parlamentarne 2015