X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Andrzej Rzepliński

Jerzy Stępień o projekcie ustawy ws. TK: kpina i pomyłka

– To kolejna ustawa, która ma za zadanie zmęczyć społeczeństwo tą problematyką, żeby rządzący mogli robić wszystko, co chcą – mówił w audycji Rozmowa Poranka – 24 Pytania Jerzy Stępień, były prezes Trybunału Konstytucyjnego. Grupa posłów Prawa i Sprawiedliwości złożyła w Sejmie projekt ustawy o organizacji i trybie postępowania przed Trybunałem Konstytucyjnym.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Rzepliński Jerzy Stępień PiS Trybunał Konstytucyjny

"Prezes Rzepliński coraz częściej przyjmuje rolę polityka"

Prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński zaprasza prezydenta Andrzeja Dudę na spotkanie. – Pytanie, w jakim charakterze prezydent miałby przyjąć prezesa Rzeplińskiego – czy w charakterze szefa bardzo istotnej i ważnej instytucji sądowniczej w Polsce czy polityka, który reprezentuje pewien obóz polityczny – mówił w audycji 24 Pytania: Rozmowa Poranka Marek Magierowski, dyrektor biura prasowego w Kancelarii Prezydenta RP.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Andrzej Rzepliński Marek Magierowski polityka POLSKA Trybunał Konstytucyjny

"Dzika reprywatyzacja zaszkodzi PO"

Platforma Obywatelska, a zwłaszcza jej wiceprzewodnicząca Hanna Gronkiewicz-Waltz, poniosą polityczną odpowiedzialność w związku ze sprawą tak zwanej dzikiej reprywatyzacji warszawskich gruntów - przyznają na antenie Trójki Agaton Koziński z "Polski The Times" i Paweł Wroński z "Gazety Wyborczej".
Zobacz więcej na temat:  Agaton Koziński Andrzej Rzepliński budżet Polski Gazeta Wyborcza Hanna Gronkiewicz-Waltz Paweł Wroński prokuratura reprywatyzacja Trójka Warszawa