X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Jerzy Stępień

Kataryna odpiera zarzuty: nie ma afery

Katarzyna Sadło z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, znana też jako blogerka polityczna Kataryna, stała się jedną z bohaterek głównego wydania telewizyjnych "Wiadomości". Zarzucono jej, że m.in. fundacja z którą jest związana, współpracowała z władzą Platformy Obywatelskiej i z warszawskim ratuszem.
Zobacz więcej na temat:  internet Jerzy Stępień Kulisy Spraw ngo Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość SLD Trybunał Konstytucyjny POLSKA

Jerzy Stępień o projekcie ustawy ws. TK: kpina i pomyłka

– To kolejna ustawa, która ma za zadanie zmęczyć społeczeństwo tą problematyką, żeby rządzący mogli robić wszystko, co chcą – mówił w audycji Rozmowa Poranka – 24 Pytania Jerzy Stępień, były prezes Trybunału Konstytucyjnego. Grupa posłów Prawa i Sprawiedliwości złożyła w Sejmie projekt ustawy o organizacji i trybie postępowania przed Trybunałem Konstytucyjnym.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Rzepliński Jerzy Stępień PiS Trybunał Konstytucyjny