X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Andrzej Celiński

Stołeczna radna Katarzyna Olszewska odchodzi z SLD

- Katarzyna Olszewska, wiceprzewodnicząca rady na Pradze Południe, a także b. pełnomocniczka wyborcza m.in. komitetu Magdaleny Ogórek odchodzi z SLD. Powodem rozstania jest m.in. postawa SLD w Warszawie i jego kandydata na prezydenta Andrzeja Celińskiego - podkreśla w rozmowie. Olszewska, która w Sojuszu działała od 18 lat, chce jednak pozostać w polityce. Nie ukrywa, że najbliżej jej do kolegów z Platformy Obywatelskiej, z którymi od lat współpracuje na Pradze Południe. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA SLD Andrzej Celiński

Były minister kultury wulgarnie o radnym Janie Śpiewaku

Andrzej Celiński, kandydat na urząd prezydenta miasta Warszawy i były minister Kultury w rządzie Leszka Millera, w wulgarny sposób zaatakował Jana Śpiewaka, stołecznego radnego znanego z walki z dziką reprywatyzacją oraz kandydata na urząd prezydenta. "Janie Śpiewaku z ciebie po prostu Ch..." - napisał były senator i poseł SLD.
Zobacz więcej na temat:  Jan Śpiewak reprywatyzacja polityka społeczeństwo POLSKA SLD Andrzej Celiński

"Andrzej Celiński to bardzo przemyślana kandydatura"

Andrzej Celiński, działacz opozycji demokratycznej w czasach PRL, a później m.in. minister kultury w rządzie Leszka Millera, został zatwierdzony przez radę okręgu warszawskiego SLD jako kandydat tej partii na prezydenta stolicy. - To bardzo przemyślana kandydatura - stwierdziła w Polskim Radiu 24 Anna Maria Żukowska, rzeczniczka partii. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka SLD Andrzej Celiński Warszawa wybory samorządowe

"Rzepliński wybrał najbardziej pokojowe rozwiązanie"

– Nie wiemy, co jest prawdą, co interpretacją prawdy. PiS udało się sprawić, że ludzie przestali się orientować, jak działa jeden z najważniejszych organów konstytucyjnych państwa. To będzie się przekuwało na jakość obrony naszych praw jako obywateli – mówił w audycji Punkt Widzenia  o sytuacji w Trybunale Konstytucyjnym Artur Celiński (Res Publica).
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Celiński Andrzej Rzepliński Komitet Obrony Demokracji Rzecznik Praw Obywatelskich Trybunał Konstytucyjny