X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
James Mattis

NASZ WYWIAD Dymisja szefa Pentagonu. "Niepewność i nerwowość to błędy"

- Odejście sekretarza obrony generała Jamesa Mattisa martwi i zaskakuje. Niepewność i nerwowość – to istotne aspekty w polityce -  a w relacjach z USA ich nie potrzebujemy. Myślę, że Mattis w swoim pożegnalnym liście chciał na to zwrócić uwagę Ameryce – mówił w rozmowie z portalem PolskieRadio.pl Łukasz Jasina (Polski Instytut Spraw Międzynarodowych).
Zobacz więcej na temat:  USA NASZ WYWIAD Donald Trump James Mattis Stany Zjednoczone

Publicysta: stała obecność sił NATO w Polsce jest kluczowa

– Wydaje się, że działania i wcześniejsze deklaracje polskiego rządu dotyczące uzyskania stałej obecności amerykańskich żołnierzy na terenie Polski wreszcie znajdą swój szczęśliwy finał – powiedział Tomasz Truskawa ze Stowarzyszenia Wolnego Słowa. Odniósł się w ten sposób do rozmów ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka z amerykańskim sekretarzem obrony Jamesem Mattisem.  
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 USA wojsko James Mattis MON Mariusz Błaszczak KNF komisja nadzoru finansowego Leszek Czarnecki NATO