X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Joanna Kopcińska

"Mapa drogowa" "piątki PiS". Kiedy przedstawi ją premier?

We wtorek premier Mateusz Morawiecki przedstawi "mapę drogową" realizacji "nowej piątki PiS". Wśród zmian są m.in. wprowadzenie programu 500 plus od pierwszego dziecka, obniżenie stawki PIT z 18 proc. do 17 proc., zerowy podatek dla pracujących do 26. roku życia oraz podwyższenie kosztów uzyskania przychodu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mateusz Morawiecki Michał Dworczyk Joanna Kopcińska Prawo i Sprawiedliwość Nowa Piątka PiS polityka

Premier rozmawia z szefami służb ws. byłego prezesa KNF

Trwa spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z szefami służb. Rzecznik rządu Joanna Kopcińska powiedziała IAR, że premier oczekuje wyjaśnień w sprawie byłego szefa KNF Marka Chrzanowskiego. W najbliższym czasie Mateusz Morawiecki wyznaczy pełniącego obowiązki szefa KNF i będzie to jeden z dotychczasowych zastępców Marka Chrzanowskiego. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA komisja nadzoru finansowego Joanna Kopcińska KNF