X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Karta dużej rodziny

Trwa V Zjazd Dużych Rodzin

- Wypad siedmioosobowej rodziny na porządne lody to zaskakujący koszt. Nie twierdzę, że każda lodziarnia powinna honorować Kartę Dużej Rodziny. Uważam jednak, że Kartę Dużej Rodzinny powinny honorować instytucje kultury takie jak muzea, teatry czy filharmonie – powiedziała w  Polskim Radiu 24 Monika Chilewicz, matka pięciorga dzieci, anglistka, która prowadzi księgarnię dla najmłodszych. W Nysie trwa V Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin.
Zobacz więcej na temat:  Karta dużej rodziny dzieci Nysa

Będą zmiany w Karcie Dużej Rodziny

Więcej firm w programie Karta Dużej Rodziny, ułatwienia w korzystaniu z programu w mniejszych miejscowościach i na wsi - to niektóre ze zmian, które w grudniu 2016 roku zapowiedziało ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. W ostatnim czasie resort wybrał partnera do obsługi tego programu. Został nim Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus”. O planach na rozwój programu mówili w Polskim Radiu 24 Joanna Krupska i Paweł Woliński ze Związku Dużych Rodzin.
Zobacz więcej na temat:  rodzina Ministerstwo Rodziny Karta dużej rodziny Joanna Krupska Paweł Woliński dzieci