X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Marek Kuchciński

Marszałek Sejmu w Czechach. Wśród tematów budżet UE

- Polska i Czechy powinny bardzo mocno zaakcentować brak zgody na przeniesienie unijnych funduszy z Europy Wschodniej do Południowej; to się odbędzie kosztem naszych państw i Grupy Wyszehradzkiej - oświadczył marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Marszałek przebywa od środy z wizytą w Pradze. W czwartek spotkał się z szefem Izby Poselskiej Radkiem Vondraczkiem.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Czechy Marek Kuchciński Sejm dyplomacja budżet ue

Premier o wygranej Orbana: warto podejmować ten trud

- Gratuluję premierowi Viktorowi Orbanowi trzeciego z rzędu zwycięstwa w wyborach parlamentarnych. Droga reform nigdy nie jest prosta. Wsparcie większości społeczeństwa pokazuje, że warto podejmować ten trud – napisał premier Mateusz Morawiecki w liście do premiera Węgier. Premier o wygranej Orbana. "Warto podejmować ten trud"
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Viktor Orban Konrad Szymański Marek Kuchciński wybory parlamentarne Węgry