X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Mariusz Trynkiewicz

Czy media opisując sprawę Trynkiewicza przekroczyły granice?

Temat "szatana z Piotrkowa" nie schodzi z pierwszych stron gazet. Jego historią żyją telewizje informacyjne. Politycy twierdzą, że media wywołały histerię. Magdalena Bajer, która kiedyś przewodniczyła Radzie Etyki Mediów, widzi wiele błędów po stronie dziennikarzy. Innego zdania był drugi gość "Pulsu Trójki" Mariusz Ziomecki, który kiedyś kierował Super Expressem.
Zobacz więcej na temat:  dziennikarstwo Mariusz Trynkiewicz media pedofilia sądownictwo

Pytania o sprawę Trynkiewicza

Wiele miejsca media poświęciły w ostatnich tygodniach opisywaniu, omawianiu i komentowaniu sprawy Mariusza Trynkiewicza. To oczywiste, że muszą informować o tym, co się dzieje. Wielu jednak zadaje pytanie, czy w tym przypadku nie poszły za daleko? Czy nie za bardzo podgrzewały atmosferę? I czy to one odpowiadają za "społeczną histerię", którą niektórzy widzą wokół tej sprawy...
Zobacz więcej na temat:  Mariusz Trynkiewicz pedofilia zabójstwo