Polskie Radio
Section05
Tomasz Żąda

Słuchacze przywitali Nowy Rok z radiową Trójką

Podsumowanie roku 2021 i Nowy Rok w rytmie Trójkowych przebojów – to wszystko pojawiło się w piątek 31 grudnia i w sobotę 1 stycznia na antenie Programu 3 Polskiego Radia. Nowy, 2022 rok spędzaliśmy w towarzystwie Trójkowych dziennikarzy: Piotra Łodeja, Łukasza Ciechańskiego, Michała Margańskiego, Radosława Okraski, Karola Gnata, Tomasza Żądy i Tomasza Miary.
Zobacz więcej na temat:  Trójka sylwester zabawa Nowy Rok Łukasz Ciechański Karol Gnat Tomasz Miara Piotr Łodej Michał Margański Tomasz Żąda Radosław Okrasko

35-lecie Farben Lehre i wspomnienie letnich dni

13 października 1986 w auli liceum im. Władysława Jagiełły w Płocku miało miejsce wydarzenie, które niosło za sobą bardzo poważne konsekwencje dla rodzimej sceny muzycznej: wtedy właśnie odbył się pierwszy koncert grupy Farben Lehre. I choć trudno w to uwierzyć, matematyka jest nieubłagana – minęło już 35 lat od debiutu legendy polskiego punk rocka! 
Zobacz więcej na temat:  muzyka hp MUZYKA Maanam Farben Lehre Ania Rusowicz Formacja Nieżywych Schabuff Tomasz Żąda Trójka

Sentymentalna podróż do przeszłości polskiej piosenki

Mieczysław Fogg, Bartas Szymoniak czy Sztywny Pal Azji to tylko niektórzy z polskich wykonawców, których w środowy wieczór można było usłyszeć na antenie Trójki. Tomasz Żąda zaprosił na sentymentalną podróż w przeszłość. W tym z pozoru zaskakującym zestawieniu nie zbrakło także współczesnych akcentów, w tym Krystiana Ochmana i jego nowego singla "Złodzieje wyobraźni".
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp Tomasz Żąda