X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
hipermarket

Zbigniew Gryglas: niedziela to dzień dla rodziny

11 marca tego roku to pierwsza niedziela, kiedy nie zrobimy zakupów w większości dużych sklepów w Polsce. Najbliższe niedzielne zakupy będą możliwe 25 marca. Zgodnie z nowym prawem, w każdym miesiącu br. dwie niedziele będą handlowe - pierwsza i ostatnia. O handlu w niedzielę mówił w audycji 24 Pytania wiceprezes Porozumienia Zbigniew Gryglas.
Zobacz więcej na temat:  Zbigniew Gryglas handel w niedzielę sklepy krs Sąd Najwyższy Solidarność hipermarket

PiS: niedziele wolne od handlu wejdą stopniowo

- W naszym projekcie, projekcie Solidarności, było zapisane by wszystkie niedziele były wolne od handlu. Na to liczyli pracownicy. Ale proponowaliśmy też stopniowe dochodzenie do tego rozwiązania i tak też ma się stać – powiedział w Polskim Radu 24 Alfred Bujara z NSZZ Solidarność. W środę wieczorem odbyło się drugie czytanie projektu ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele.
Zobacz więcej na temat:  Solidarność PSL handel hipermarket

Nawet Ukraińcy nie chcą już pracować za 2 tysiące złotych

Pracownicy sieci handlowych domagają się podwyżek wynagrodzeń. Z protestami związków zawodowych spotykają się m.in. Biedronka i Tesco. Pracownicy Biedronki gotowi są protestować, bo - jak twierdzą - nie dostają możliwości urlopu w okresie letnim. W audycji Rządy Pieniądza rozmawiali o tym dr Przemysław Kwiecień (X-trade Brokers), Jakub Borowski (Bank Credit Agricole) i ekonomista Marek Zuber.
Zobacz więcej na temat:  handel hipermarkety hipermarket rynek pracy praca