Polskie Radio
Section05
polityka

Kto zwycięzcą wyborów prezydenckich? Apel o wzajemny szacunek dla poglądów

II tura wyborów prezydenckich odbędzie się w najbliższą niedzielę - 12 lipca. O przyjęcie z szacunkiem wyboru Polaków podczas niedzielnego głosowania w wyborach prezydenckich zaapelowała do Rafała i Małgorzaty Trzaskowskich w piątek pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda. O tym apelu dyskutowali w Programie 1 Polskiego Radia eurodeputowana Joanna Kopcińska (PiS) i poseł Paweł Zalewski (PO).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka gospodarka polska kampania wyborcza wybory prezydenckie 2020 Antoni Trzmiel Joanna Kopcińska Paweł Zalewski

"Opowiada mętnie i zmienia zdanie". Andrzej Rafał Potocki o temacie ustawy 447 w kampanii Rafała Trzaskowskiego

- Rafał Trzaskowski w temacie ustawy 447 czy ogólnie mienia żydowskiego najchętniej w ogóle nie zajmowałby stanowiska. Na pytania dotyczące tych tematów odpowiada bardzo mętnie i zmienia zdanie - powiedział w Polskim Radiu 24 Andrzej Rafał Potocki, publicysta tygodnika "Sieci".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce kampania prezydencka Andrzej Duda

"Liczby mówią same za siebie". Apel przedsiębiorców popierających Andrzeja Dudę

Przedsiębiorcy zachęcają do oddania głosu na Andrzeja Dudę, prezydenta ubiegającego się o reelekcję. "Udział w wyborach to nie tylko nasz obywatelski obowiązek, to przede wszystkim wyraz naszej troski o przyszłość Polski, polskiej gospodarki i zamożność Polaków" - napisali Ryszard Florek (FAKRO), Roman Kluska (Prawdziwe Jedzenie) i Wiesław Nowak (Novmar).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda