X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
pracodawcy

"Damy biznesu"

Kobiety - szefowe, właścicielki firm. Ich droga do kariery, problem konkurencyjności płci, odrzucenia modelu kobiety - żony, matki na rzecz liderki, kobiety zawodowego sukcesu. Z ponad 3950 firm zrzeszonych w Konfederacji Pracodawców Polskich, kobiety kierują jedynie 132. W Polskiej Radzie Biznesu, liczącej 56 członków, zasiada ich zaledwie dziewięć. Firmy kierowane przez kobiety stanowią 20% wszystkich przedsiębiorstw. Najwięcej kobiet na kierowniczych stanowiskach pracuje w sektorach finansowo-bankowych i w doradztwie personalnym. Wg prognoz sytuacja ta w najbliższym 10-leciu ulegnie zmianie - zdecydowanie wzrośnie udział kobiet w zarządzaniu. Bohaterką pierwszej audycji będzie Iwona Majewska-Opiełka.
Zobacz więcej na temat:  firma POLSKA pracodawcy