X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
rower

Bike Days Festiwal Filmów Rowerowych po raz pierwszy w Warszawie

W dniach 7-8 września w Kinie Muranów w Warszawie odbedzie się Bike Days Festiwal Filmów Rowerowych. To największe tego typu wydarzenie w Polsce. Widzowie będą mieli okazję, by zobaczyć najlepsze filmy dokumentalne poświęcone „dwóm kółkom”. O szczegółach festiwalu mówił w Polskim Radiu 24 Michał Weksler, kurator programowy imprezy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 rower festiwal filmowy FILM Warszawa KULTURA

Cłami w chińskie rowery. UE walczy z nieuczciwą konkurencją

Unia Europejska wprowadziła tymczasowe cła na chińskie rowery elektryczne. Mają one ograniczyć import z Chin, który uderza w producentów z Europy. Są to cła antydumpingowe - zdecydowana większość rowerów będzie objęta stawką w wysokości 37 procent. To bardzo dobra i oczekiwana przez naszych producentów decyzja - mówi Mateusz Pytko, wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego.
Zobacz więcej na temat:  Aleksandra Tycner Chiny rower