X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
sondaż

TYLKO U NAS Sondaż. 77 procent Polaków obawia się Rosji

Najnowszy sondaż niemieckiej Fundacji imienia Friedricha Eberta podaje, że 77 proc. badanych Polaków za główne źródło zagrożenia uważa Rosję. Jednocześnie większość z nich twierdzi, że Polska powinna bardziej niż dotąd współpracować z Rosją. Jak wyjaśnić tę sprzeczność? - Polacy oczekują lepszych relacji z Rosjanami, ale nie kosztem uległości wobec Kremla - tłumaczy Maciej Kożuszek, szef działu zagranicznego "Gazety Polskiej". 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Niemcy Rosja Unia Europejska sondaż

Spadek poparcia dla PO i Nowoczesnej. Komentarze

- Polacy lubią partie, które są monolitem i nie ujawniają wewnętrznych tarć. Rozmowy koalicyjne i różnego rodzaju układanki wpływają negatywnie na poparcie - ocenił w Polskim Radiu 24 Andrzej Rafał Potocki z "Sieci". Na naszej antenie o aktualnej sytuacji na rodzimej scenie politycznej mówił również dr Krzysztof Piekarski, politolog z Uniwersytetu Gdańskiego. 
Zobacz więcej na temat:  polityka Platforma Obywatelska PiS PSL sondaż

Trzy czwarte Francuzów niezadowolonych z rządów Macrona

Trzy czwarte Francuzów jest niezadowolonych z rządów prezydenta Emmanuela Macrona - wynika z sondażu przeprowadzonego przez firmy Odoxa i Dentsu Consulting dla dziennika "Le Figaro". Większość francuskiego społeczeństwa oczekuje od rządu polityki prowadzącej do zwiększenia dochodów gospodarstw dowmowych. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Francja Emmanuel Macron sondaż Europa protesty we Francji protesty żółtych kamizelek