X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
sondaż

Głęboki pesymizm w elektoracie opozycji. Zaskakujący sondaż

82 proc. Polaków uważa, że po wyborach dalej będzie rządziło Prawo i Sprawiedliwość. Wśród zwolenników opozycji panuje zdecydowany pesymizm – wynika z sondażu IPSOS dla OKO.press. "Nawet w elektoratach Koalicji i Lewicy w zabranie władzy Kaczyńskiemu wierzy tylko 25 proc." – czytamy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka sondaż Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska Jarosław Kaczyński Grzegorz Schetyna

Sondaż: rośnie poparcie dla Zjednoczonej Prawicy, traci Koalicja Obywatelska

W badaniu obejmującym koalicje startujące w najbliższych wyborach parlamentarnych, Zjednoczona Prawica uzyskała poparcie na poziomie 44,6 proc. (wzrost o 1,7 proc.). Na Koalicję Obywatelską wskazało 30,6 proc. ankietowaych (0,2 punktu procentowego mniej niż w poprzednim badaniu) - wynika z sondażu pracowni Social Changes dla portalu wPolityce.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka zjednoczona prawica opozycja wybory parlamentarne sondaż

Sondaż: wyraźna przewaga PiS nad opozycją

Pojawił się nowy sondaż preferencji wyborczych przeprowadzony przez pracownię IBRiS dla portalu Onet.pl, z którego wynika, że Prawo i Sprawiedliwość, z ponad 40-procentowym poparciem, utrzymuje wysoką przewagę nad konkurencją. W Sejmie miałyby szansę znaleźć się cztery formacje polityczne.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka sondaż sondaże Prawo i Sprawiedliwość koalicja obywatelska wybory w Polsce Wybory parlamentarne 2019 wybory parlamentarne