X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
wybuch

Publicysta: chciano "utopić" wątek katastrofy smoleńskiej

– Cząstkowe wyniki pokazują, że sprawdzenie w śledztwie ewentualnego udziału osób trzecich i wybuchu na pokładzie jest równie istotne i konieczne do szczegółowego zbadania – powiedział Marek Pyza, dziennikarz tygodnika "Sieci" i współautor artykułu dotyczącego wyników badań brytyjskiego laboratorium w sprawie śladów materiałów wybuchowych na wraku tupolewa, który rozbił się w 2010 roku pod Smoleńskiem.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Smoleńsk katastrofa smoleńska katastrofa samolotu zamach wybuch polityka POLSKA

Brytyjczycy znaleźli trotyl na wraku Tu-154M? Nowe ustalenia

– Cały czas mamy obowiązek dojścia do prawdy – powiedział w "Debacie poranka" Maciej Kożuszek z "Gazety Polskiej Codziennie". – To interesujące doniesienia, które wpisują się w pewną tendencję w wyjaśnianiu przyczyn katastrofy smoleńskiej – dodał Sebastian Gajewski z Centrum Daszyńskiego. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Smoleńsk katastrofa samolotu katastrofa smoleńska Antoni Macierewicz wybuch zamach POLSKA