Polskie Radio
Section05
Elżbieta Kruk

Elżbieta Kruk: Niemcy chcieliby zrobić z Polski kolonię

- Niemcy tak sobie lubią pokrytykować, bo chcieliby sobie kolonię z Polski zrobić. (...) Małgorzata Gersdorf dostaje niemiecki order za destrukcję życia publicznego. Wcześniej dostał Donald Tusk bardzo ciekawą nagrodę, takiego antypolonusa - mówiła o krytyce TVP przez niemiecką ARD w Polskim Radiu 24 Elżbieta Kruk, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego. 
Zobacz więcej na temat:  Elżbieta Kruk Adrian Klarenbach Parlament Europejski Donald Tusk Niemcy POLSKA

Elżbieta Kruk: chcemy odnowy Unii Europejskiej

- Chcemy odnowy Unii Europejskiej, powrotu do tradycyjnych wartości, na których została ufundowana, do jej klasycznych korzeni greckich, rzymskich i przede wszystkim chrześcijańskich, tak jak ją zaprojektowali ojcowie założyciele, a od których odeszła dzisiaj daleko - mówiła w Polskim Radiu 24 Elżbieta Kruk, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Elżbieta Kruk Prawo i Sprawiedliwość Unia Europejska euro

Karol Gac: temat euro to kwestia abstrakcyjna

- Temat euro na konwencji w Lublinie, to jednak pewne zaskoczenie. Temat został sprytnie wybrany. To kontra do Koalicji Europejskiej, która jest za wprowadzeniem wspólnej waluty - powiedział w Polskim Radiu 24 Karol Gac z "Do Rzeczy". Gośćmi Polskiego Radia 24 byli też Mirosław Skowron (Super Express), Jacek Liziniewicz (Gazeta Polska Codziennie) i Aleksander Majewski (wPolityce.pl)
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 strajk nauczycieli egzamin gimnazjalny Ministerstwo Edukacji Narodowej Anna Zalewska konwencja PiS konwencja PiS w Lublinie Elżbieta Kruk Jarosław Kaczyński

Elżbieta Kruk: UE musi wrócić do korzeni, które ją budowały

- Unię Europejską należy zmieniać, ona musi wrócić do korzeni klasycznych, greckich, rzymskich i chrześcijańskich, które budowały ją przez wieki - powiedziała w sobotę na konwencji regionalnej PiS liderka lubelskiej listy tej partii do PE Elżbieta Kruk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PiS Prawo i Sprawiedliwość konwencja PiS w Lublinie Unia Europejska Parlament Europejski parlament ue wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 Europarlament Elżbieta Kruk

E. Kruk: dla PiS droga do Europy to droga do dobrobytu Polaków

– Chcemy powracać do korzeni Unii Europejskiej, opartych na wartościach, które ufundowały naszą cywilizację – powiedziała Elżbieta Kruk, posłanka Prawa i Sprawiedliwości oraz "jedynka" z listy partii na Lubelszczyźnie w wyborach do Parlamentu Europejskiego. – Nasze propozycje wyborcze są również celami realizowanymi na drodze do Europy – dodała członkini Rady Mediów Narodowych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka PiS Prawo i Sprawiedliwość wybory w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego Parlament Europejski Elżbieta Kruk