Polskie Radio
Section05
Grzech Piotrowski

Koncerty online. Grzech Piotrowski: pierwsza transmisja była z telefonu

Jednym ze skutków pandemii koronawirusa, jest odwoływanie kolejnych wydarzeń muzycznych. Artyści jednak nie poddają się. - Nagrywam solowe koncerty, które transmituję online przez Facebooka - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Grzech Piotrowski. Lider zespołu World Orchestra założył specjalny kanał "Sztuka w czasach zarazy".
Zobacz więcej na temat:  Agnieszka Kunikowska Grzech Piotrowski Koronawirus w Polsce

Grzech Piotrowski opowiada jak powstała World Orchestra

Gościem audycji "Muzyka Nocą" był multiinstrumentalista, kompozytor, producent, wydawca, lider World Orchestra - Grzech Piotrowski. W latach 90. założył grupę Alchemik, z którą zdobył nagrody na różnych festiwalach. Produkował widowiska muzyczne, współpracował przy wielu projektach, z czołowymi polskimi zespołami i wokalistami. Jednak przełomowy okazał się dla niego rok 2009 - kiedy spełnił marzenie swojego życia i założył World Orchestra, złożoną z muzyków z całego świata. 
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA Muzyka nocą Grzech Piotrowski

World Orchestra House. Yuuki w klubie Grzecha Piotrowskiego

- O ile Kasia nie pasuje mi w konwencji do World Orchestra, o tyle jestem pod jej ogromnym wrażeniem. Bardzo podoba mi się jej debiutancka płyta, jej szczerość sceniczna i otwartość. Świetnie się na nią patrzy na scenie, ma naturalny dar do bycia przed ludźmi. Tak to oceniam, pracując ponad 25 lat w show biznesie - mówił o Yuuki Grzech Piotrowski.
Zobacz więcej na temat:  Ula Kaczyńska Grzech Piotrowski MUZYKA muzyka hp koncert orkiestra