X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Izrael

Czas reporterów - Przed rocznicą Powstania w Warszawskim Getcie - "Bojowcy"

dokument o bohaterach Powstania w Getcie Bojowcy getta warszawskiego - tych prawdziwych żyje sześcioro. Dwoje w Kanadzie, Marek Edelman w Polsce i czworo w Izraelu: Masza Glajtman- Putermilch, Pnina Grynszpan-Frymer, Aron Karmi i Simcha Rotem czyli Kazik, bo ten pseudonim wojenny przylgnął do niego na całe życie. Wszyscy oni, oprócz Kanadyjczyków, wystąpią w reportażu Alicji Maciejowskiej nagranym w Izraelu. Opowiedzą o walkach w getcie i późniejszym życiu po aryjskiej stronie, o polskich rodzinach dzięki którym uratowali się. A także o braku zrozumienia ich wojennych losów z jakim spotkali się po przyjeździe do Izraela.
Zobacz więcej na temat:  Alicja Maciejowska Izrael POLSKA Marek Edelman Kanada