X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Jacek Saryusz-Wolski

Jacek Saryusz-Wolski: przed nami bardzo ważne wybory

- Jednolity rynek, utrzymanie szczodrego finansowania polityki rolnej i polityki regionalnej, dobre relacje ze Stanami Zjednoczonymi i wyrazista polityka wobec Rosji, a także polityka migracyjna, która ma być w kompetencji państw członkowskich – wyliczał w Polskim Radiu 24 propozycje programowe PiS w wyborach do Europarlamentu Jacek Saryusz-Wolski, europoseł tego ugrupowania.
Zobacz więcej na temat:  Jacek Saryusz-Wolski wybory do Parlamentu Europejskiego

Jacek Saryusz-Wolski: KE pozostawia Unię skłóconą

- Trzeba będzie na nowo poukładać stosunki pomiędzy instytucjami europejskimi a krajami członkowskimi, tu stało się bardzo wiele złego. Odchodząca Komisja Europejska wykraczała i wykracza poza traktaty, zostawia Unię Europejską w dużo gorszym stanie, niż ją zastała – podkreślał w Polskim Radiu 24 europoseł Jacek Saryusz-Wolski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jacek Saryusz-Wolski Parlament Europejski Unia Europejska Komisja Europejska Prawo i Sprawiedliwość

Saryusz-Wolski o słowach Tuska: mogły być na rękę Niemcom

Obrażanie przez Tuska Brytyjczyków mogło być zamierzone i na rękę niemieckiej stronie. Polakom na Wyspach szkodzi – napisał na Twitterze eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości Jacek Saryusz-Wolski. Polityk odniósł się w tej sposób do kontrowersyjnych słów przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska dotycząch zwolenników brexitu, którzy nie mieli planu na jego przeprowadzenie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Donald Tusk Jacek Saryusz-Wolski Brexit

Polska w oczach unijnych polityków. „Są pod wpływem totalnej opozycji”

– Zachodnioeuropejskie siły polityczne zostały wprowadzone w błąd przez polską totalną opozycję, która narzuciła swoją narrację – powiedział w audycji „Świat 24” eurodeputowany Jacek Saryusz-Wolski. Rozmówca Polskiego Radia 24 odniósł się w ten sposób do stosunku wobec naszego kraju ze strony niektórych polityków Unii Europejskiej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Unia Europejska Komisja Europejska Jacek Saryusz-Wolski POLSKA Polska w Unii Europejskiej Mateusz Morawiecki Parlament Europejski