X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Magdalena Grzebałkowska

Magdalena Grzebałkowska: Komeda był szalenie tajemniczy

- Zawsze po napisaniu książki uważam, że była ona najtrudniejsza z moich wszystkich dotychczasowych. Wydaje mi się jednak, że za 2-3 lata, jak już będę miała zdystansowany osąd, to mimo wszystko powiem, że właśnie ta była najtrudniejsza z racji braku materiałów i dużego oddalenia od mojego bohatera w czasie - mówiła autorka książki "Komeda. Osobiste życie jazzu".
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Komeda Jazz KSIĄŻKA MUZYKA Magdalena Grzebałkowska KULTURA

1945 rok. Już nie wojna, a jeszcze nie pokój

W najbliższą sobotę, 6 maja, tuż przed kolejną rocznicą zakończenia II wś., zapraszamy do radiowej Jedynki na premierę słuchowiska zrealizowanego na podstawie książki Magdaleny Grzebałkowskiej pt. "1945. Wojna i pokój". Adaptacja i reżyseria Jacka Papisa. Reportetrska opowieść Magdaleny Grzebałkowskiej została nagrodzona tytułem Książki Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Literatura faktu.
Zobacz więcej na temat:  Polecamy słuchowisko Magdalena Grzebałkowska

Znamy zwycięzców Plebiscytu Radiowego Domu Kultury!

Słuchacze zdecydowali! Wybrali zwycięzców plebiscytu podsumowującego rok 2015 w trzech kategoriach: najlepsza książka, najlepsza płyta i najciekawsze wydarzenie kulturalne. Trójka laureatów to Magdalena Grzebałkowska, Taco Hemingway oraz Miuosh, Jimek i NOSPR.
Zobacz więcej na temat:  Agnieszka Obszańska Agnieszka Szydłowska KULTURA literatura Magdalena Grzebałkowska Michał Nogaś MUZYKA NOSPR plebiscyt Taco Hemingway Trójka