X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Małgorzata Sadurska

"KE nie ma żadnych instrumentów, by ukarać Polskę"

Zapowiadana na środę decyzja o wszczęciu postępowania wobec unijnych krajów, które odmawiają przyjęcia uchodźców i decyzja rady nadzorczej PZU o powołaniu Małgorzaty Sadurskiej na członka zarządu. To najważniejsze tematy, o których mówili goście Podsumowania Dnia w Polskim Radiu 24.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Komisja Europejska Unia Europejska uchodźcy imigranci w Europie Ryszard Czarnecki Małgorzata Sadurska PZU

Referendum konstytucyjne zabiegiem wizerunkowym prezydenta?

Andrzej Duda chce, by referendum ws. konstytucji odbyło się 11 listopada 2018 roku, w 100. rocznicę odzyskania niepodległości. - W przypadku konstytucji, nie możemy pozwolić sobie na wizerunkowy strzał w kolano, gdyby przyszło niewiele osób - mówił Marcin Makowski z "DoRzeczy". - Prezydent próbuje znaleźć jakikolwiek temat, na którym jego partia pozwoli mu wypłynąć - powiedział Łukasz Lipiński z Centrum Analitycznego Polityka Insight.
Zobacz więcej na temat:  Londyn POLSKA Wybory w Europie wybory w Wielkiej Brytanii Brexit Theresa May katastrofa smoleńska katastrofa w Smoleńsku referendum konstytucja Andrzej Duda Jarosław Kaczyński krs Małgorzata Sadurska Łukasz Lipiński

"Nie dziwi mnie decyzja Małgorzaty Sadurskiej"

Informację, że Małgorzata Sadurska jest kandydatem do zarządu PZU, potwierdził szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Henryk Kowalczyk. Wyjaśnił jednocześnie, że nie będzie ona wiceprezesem spółki. Wcześniej, Małgorzata Sadurska złożyła rezygnację z funkcji szefa Kancelarii Prezydenta. Sprawę komentował w Polskim Radiu 24 Radosław Żydok z Fundacji Republikańskiej.
Zobacz więcej na temat:  prezydent Andrzej Duda Małgorzata Sadurska Marek Magierowski