Polskie Radio
Section05
Marcin Januszkiewicz

"Nasza autorska formuła". Marta Zalewska o widowisku muzycznym z hitami Depeche Mode

- Warszawski Targówek zrzeszył ogromną liczbę fanów zespołu Depeche Mode, ale też fanów naszego teatru, ludzi, którzy chcieli przyjść i zobaczyć, co nowego. Po raz pierwszy proponujemy widowisko muzyczne, to jest taka nasza autorska formuła, w której nienaruszone zostały teksty zespołu Depeche Mode - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Marta Zalewska, wokalistka, kierownik muzyczny Teatru Rampa.  
Zobacz więcej na temat:  Ula Kaczyńska płyta album piosenka Depeche Mode Marta Zalewska Marcin Januszkiewicz

Marcin Januszkiewicz: teksty Agnieszki Osieckiej są mi niezwykle bliskie

- Zawsze kiedy wymyślam coś artystycznego lub scenicznego, w pierwszej kolejności towarzyszą mi teksty Agnieszki Osieckiej. Niezwykle podoba mi się to, że potrafi opowiedzieć coś na serio, bawiąc się słowem - przyznaje w "Muzycznej Jedynce" Marcin Januszkiewicz. Aktor, piosenkarz oraz wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie obecnie występuje w spektaklu "Edith i Marlene" oraz przygotowuje album z autorskimi wersjami utworów Perfectu i Lady Pank.
Zobacz więcej na temat:  Maria Szabłowska Marcin Januszkiewicz Agnieszka Osiecka muzyka rozrywkowa

Premiera utworu "Ave Maria". Marcin Januszkiewicz w duecie z Borysem Szycem

Aktor i wokalista Marcin Januszkiewicz kilka dni temu pokazał światu swój najnowszy utwór pt. "Ave Maria". Do współpracy zaprosił aktora Borysa Szyca. - Mam tę frajdę, że znam Borysa od lat, jako student Akademii Teatralnej podziwiałem go i jako widz na scenie podglądałem jego kunszt aktorski - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Marcin Januszkiewicz. 
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA piosenka album Maria Szabłowska Borys Szyc Agnieszka Osiecka Marcin Januszkiewicz