X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii

M. Ociepa: Amerykanie nie wszystkim sprzedają technologie

- To jest też kwestia technologii dostępu do technologii, to nie jest tak, że Amerykanie sprzedają najbardziej zaawansowane technologie wszystkim na świecie, to nie jest kwestia pieniędzy, jak się niektórym wydaje, tylko jest to inwestycja potwierdzająca kierunek patrzenia Amerykanów na Polskę - mówił o zakupie przez Polskę m.in. myśliwców F-35 Marcin Ociepa, wiceminister przedsiębiorczości i technologii. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Antoni Trzemiel Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii Andrzej Duda w USA

Krystyna Szumilas: wychowujemy ucznia biernego

- Innowacyjność w polskiej szkole spadła. Nowa podstawa programowa wprowadzona przez minister Annę Zalewską, wychowuje uczta biernego. Jestem przerażona tym, co się dzieje, mamy powrót do mechanicznego sposobu uczenia – mówiła w Polskim Radiu 24 Krystyna Szumilas, posłanka Platformy Obywatelskiej, była minister edukacji.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 koalicja obywatelska edukacja Krystyna Szumilas szkoła Anna Zalewska Ministerstwo Edukacji Narodowej Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii

Wielkie czyszczenie CEIDG. Resort przypomina

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii przypomina, że po 30 kwietnia z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. wykreślone zostaną zdublowane wpisy przedsiębiorców, które nie zawierają takich danych, jak m.in. numer NIP, REGON, kod PKD działalności, adres do doręczeń. Cel to poprawa przejrzystości obrotu gospodarczego i uniknięcie problemów w kontaktach z urzędami i kontrahentami.
Zobacz więcej na temat:  Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii firma