X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Młodzież Wszechpolska

"Przemoc jest nierozerwalnie związana z polityką"

 - Jest pewną tradycją wychodzenie na ulice ludzi, którzy nie zgadzają się z daną linią polityczną, z pewnymi decyzjami. Dużo gorszym zjawiskiem niż wzywanie do manifestacji jest budowanie strachu i lęku przed obcymi i podsycanie ksenofobii – powiedziała w Debacie Poranka publicystka Katarzyna Kozłowska. Odniosła się w ten sposób m.in. do zdjęcia, na którym członkowie Młodzieży Wszechpolskiej biją uczestnika manifestacji. O zjawisku przemocy w kontekście polityki mówił także Jakub Jałowiczor z Gościa Niedzielnego.
Zobacz więcej na temat:  Komitet Obrony Demokracji Młodzież Wszechpolska przemoc polityka

„ONR i Młodzież Wszechpolską powinno się zdelegalizować”

- Bandyctwo w wydaniu ludzi, który przychodzą na imprezę innej organizacji po to, by bić niewinnych ludzi powinno być tępione. Ci ludzie powinni być zamykani w więzieniach – powiedział w audycji 24 Pytania wiceprzewodniczący SLD Krzysztof Gawkowski. Odniósł się w ten sposób do zdjęcia, które obiegło polskie media, na którym członkowie Młodzieży Wszechpolskiej biją uczestnika manifestacji KOD w Radomiu. Tymczasem minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak poinformował, że po zajściach w Radomiu na demonstracji KOD przeprowadzona zostanie w policji kontrola. Wszystko wskazuje na to, że wydarzenie, zakłócone w sobotę przez Młodzież Wszechpolską, było zabezpieczane przez zbyt małe siły - ocenił w radiowej Jedynce szef MSWiA.
Zobacz więcej na temat:  SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej KOD Radom Młodzież Wszechpolska ONR Krzysztof Gawkowski

Wyjazdowe posiedzenie polityków Prawa i Sprawiedliwości

Wyjazdowe posiedzenie klubu Prawa i Sprawiedliwości, plany partii rządzącej na zrównoważenie rozwoju poszczególnych regionów kraju, pomysły polskich partii politycznych na rozwiązanie kryzysu migracyjnego, a także protesty przeciwko spektaklowi „Klątwa”. Oto główne tematy, jakie skomentowali goście Podsumowania Dnia w Polskim Radiu 24. Ponadto w audycji przegląd najważniejszych informacji.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość NATO Warszawa Stanisław Wyspiański protest Młodzież Wszechpolska

Facebook blokuje profile narodowców. Czy ma prawo?

W Polsce nie ma zgody na cenzurę; będziemy analizować pod kątem prawnym, co możemy zrobić ws. blokowania na Facebooku profili związanych z ruchami narodowymi – zapowiedział wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. W jaki sposób wielkie korporacje mogą wpływać na ograniczanie dostępności niektórych treści w Internecie? O działaniach Facebooka mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Arak, analityk Internetu, Polityka Insight.
Zobacz więcej na temat:  Facebook internet Marsz Niepodległości Młodzież Wszechpolska POLSKA Polskie Radio 24 Ruch Narodowy