X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Ostrava

Ostrawa: przyznano pierwsze Karty Polaka w Czechach

W Czechach po raz pierwszy przyznano Kartę Polaka. Dokument potwierdzający przynależność do narodu polskiego w poniedziałek w konsulacie generalnym RP w Ostrawie odebrało 13 Polaków żyjących w Republice Czeskiej. - Ten mały plastikowy prostokąt jest niebywałe trwałym ogniwem łączącym z Polską - mówiła konsul generalna Izabella Wołłejko-Chwastowicz.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Czechy Karta Polaka Ostrava Polacy za granicą

Anita Włodarczyk druga w Ostrawie. „Ciężko było się zmobilizować”

– W tym sezonie miałam swój cel, którym było mistrzostwo Europy. Został on zrealizowany i w sobotę trudno było zmotywować się w treningach i podczas startu – powiedziała Anita Włodarczyk. Polska młociarka podczas Lekkoatletycznego Pucharu Interkontynentalnego w Ostrawie zajęła drugie miejsce.W "Magazynie Sportowym" podzieliła się swoimi wrażeniami z kończącego sie sezonu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Lekkoatletyka Rzut młotem Ostrava Polskie Radio 24

Colours of Ostrava 2017. Niebywałe koncerty w czeskiej hucie

Festiwali w Europie jest wiele, ale jeden z nich wyróżnia się nie tylko swoją nietypową lokalizacją, ale i mnogością wydarzeń, czy przede wszystkim - atmosferą. To Colours of Ostrava, który już po raz 15. odbędzie się tuż przy granicy z Polską. Ponad 20 scen ulokowanych w postindustrialnym kompleksie huty Dolne Witkowice i 350 różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych czeka tu na uczestników w dniach 19 -22 lipca.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA Ostrava Czechy KULTURA