X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
komisja majątkowa

Komisja Weryfikacyjna uchyla decyzję ws. Siennej 29

- Było wiele wad i błędów, na które urzędnicy nie zwracali uwagi podejmując decyzję ws. działki przy ul. Siennej 29 w Warszawie – powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Popławski ze stowarzyszenia Miasto Jest Nasze. Gość odniósł się w ten sposób do kolejnej decyzji Komisji Weryfikacyjnej. O odpowiedzi resortu środowiska do Komisji Europejskiej ws. wycinki drzew w Puszczy Białowieskiej mówił z kolei Przemysław Barszcz z Polskiej Fundacji Przyrodniczo-Leśnej.
Zobacz więcej na temat:  ministerstwo środowiska reprywatyzacja komisja majątkowa Ministerstwo Sprawiedliwości Warszawa Komisja Weryfikacyjna dzika reprywatyzacja

Pełnomocnicy Warszawy kosztują ponad ćwierć miliona

W pracach komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji w imieniu warszawskiego Ratusza uczestniczą pełnomocnicy. – Budżet miasta na ten cel to 280 tysięcy złotych, dla dwóch kancelarii prawnych – mówił w Rozmowie PR24 Sebastian Kaleta, członek komisji. Gośćmi Polskiego Radia 24 byli również Paweł Rabiej (Nowoczesna) i Robert Kropiwnicki (PO).
Zobacz więcej na temat:  polityka reprywatyzacja Hanna Gronkiewicz-Waltz Warszawa komisja majątkowa Platforma Obywatelska Nowoczesna POLSKA