X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
ministerstwo infrastruktury

Ekonomista SGH: budowa dróg nie rozwiązuje problemów społecznych

Minister infrastruktury podsumował trzy lata działalności swojego resortu. Andrzej Adamczyk wskazywał, że w tym czasie do użytku oddano 785 km dróg krajowych i zmodernizowano prawie 2,5 tys. km torów kolejowych. Minister Adamczyk zapowiedział też, że w przyszłym roku na drogi lokalne przeznaczonych zostanie ponad 6,5 mld złotych. - Powinniśmy być bardziej ostrożni w wydawaniu pieniędzy, na tym etapie cyklu koniunkturalnego - mówił w Polskim Radiu 24 dr Michał Wolański, ekonomista z SGH.
Zobacz więcej na temat:  kolej transport ministerstwo infrastruktury Andrzej Adamczyk pieniądze inwestycje

Ministerstwo uruchomi portal do walki z "fake newsami"

- Powstał pomysł uruchomienia portalu "bezpieczne wybory" Będzie on kompendium wiedzy, jak nie dać się oszukać i jak pilnować bezpieczeństwa w sieci. Ale głównym celem jest ochrona przed kampaniami dezinformacyjnymi podczas wyborów na poziomie ogólnokrajowym i lokalnym - mówi w rozmowie z reporterem portalu PolskieRadio24.pl Marek Zagórski, minister cyfryzacji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA ministerstwo infrastruktury fake news Kraków