Polskie Radio
Section05
Natalia Niemen

PR24 Natalia Niemen: ojca nie sposób pamiętać inaczej niż z różnorodności

85 lat temu urodził się Czesław Niemien - był multiinstrumentalistą, kompozytorem i wokalistą, który wpisał się na stałe do historii polskiej muzyki rozrywkowej. Jego pamięci poświęcony jest koncert "Kalinowe serce", który przygotowała jego córka, nie będzie to jednak jedyne wydarzenie poświęcone słynnego kompozytora - powiedziała Natalia Niemen w Polskim Radiu 24.
Zobacz więcej na temat:  Natalia Niemen muzyka rozrywkowa Czesław Niemen

Natalia Niemen w Trójce: piękno leczy

– Polecam słuchanie pięknej muzyki, oglądanie malarstwa, czytanie poezji oraz zanurzenie się w czynnościach, które mają działanie autoterapeutyczne. Mnie nic nie pomaga bardziej niż zanurzenie się w sztuce, czy to przez czynienie jej samej, czy przez jej oglądanie. Piękno leczy – mówiła w Trójce wokalistka i malarka Natalia Niemen. O tym, dlaczego jej pierwszy, autorski utwór "Zaplątana" powstawał dwadzieścia kilka lat, o swoim podejściu do życia i wiary, a także o tym, jak reaguje na wydarzenia na Ukrainie, opowiedziała w audycji "Ona, on i pewien bardzo wyjątkowy gość".
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp artysta wojna na Ukrainie Łukasz Sobolewski Trójka Natalia Niemen Czesław Niemen