X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
wyniki wyborów samorządowych 2014

Błędna decyzja. Sąd o zatrzymaniu dziennikarza

Decyzja policjantów o zatrzymaniu reportera TV Republika Jana Pawlickiego w siedzibie PKW była nielegalna i bezzasadna - orzekł Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia. Tym samym uwzględnione zostało zażalenie dziennikarza na zachowanie funkcjonariuszy w tamtym czasie.
Zobacz więcej na temat:  dziennikarze Państwowa Komisja Wyborcza policja sądownictwo Warszawa wybory samorządowe wybory samorządowe 2014 wyniki wyborów samorządowych 2014

"Marsz 13 grudnia to wyraz niepokojących zjawisk"

Paweł Lisicki powiedział, że marsz opozycji, który przejdzie ulicami Warszawy 13 grudnia jest wyrazem pewnych niepokojących zjawisk mających miejsce w ostatnich tygodniach. - Kaczyński niczego nie rozstrzyga na ulicy, dziwi mnie pewna histeria towarzysząca temu marszowi - zauważył. - Ten marsz to histeria - powiedziała Renata Kim.
Zobacz więcej na temat:  13 grudnia Jarosław Kaczyński Krzysztof Grzesiowski PiS polityka wybory samorządowe 2014 wyniki wyborów samorządowych 2014