X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
ngo

Fundacja „Pomoc i Nadzieja” wsparciem dla uzdolnionej młodzieży

Wspieranie młodych i zdolnych ludzi, którym brakuje pieniędzy na podjęcie studiów. Oto główny cel, jaki postawili przed sobą członkowie Fundacji "Pomoc i Nadzieja" z Bydgoszczy. W audycji „Społeczeństwo Obywatelskie: Reaktywacja” rozmowa o sytuacji polskich uczniów, a także o pomocy dla tych, którym kwestie finansowe utrudniają rozwój i realizację marzeń.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 społeczeństwo pomoc pomoc społeczna ngo

Poseł Jerzy Jachnik o ustawie o IPN oraz reprywatyzacji

Nie milkną dyskusje odnośnie ustawy o IPN-ie. W debacie mało mówi się jednak o przepisach za naruszenie dóbr osobistych państwa i narodu polskiego. - Uważam, że ludzie, którzy przeżyli koszmar II wojny światowej muszą mieć prawo do moralnej rehabilitacji – powiedział w audycji Jakim Prawem poseł Kukiz’15 Jerzy Jachnik.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 IPN II wojna światowa Kukiz'15 ngo prawo Żydzi Izrael Ministerstwo Sprawiedliwości