X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Johannes Hahn

Bezwizowy reżim UE-Ukraina? "Jest dobry sygnał"

Komisarz UE ds. polityki sąsiedztwa Johannes Hahn zasygnalizował, że KE przyjmie w połowie grudnia pozytywną opinię w sprawie liberalizacji reżimu wizowego pomiędzy UE a Ukrainą. Kijów i Bruksela potwierdziły, że od stycznia wchodzi w życie umowa o wolnym handlu. Temu sprzeciwiała się Rosja, grożąc Kijowowi retorsjami.
Zobacz więcej na temat:  Arsenij Jaceniuk Johannes Hahn Komisja Europejska Parlament Europejski Rosja Ukraina Unia Europejska

Łukaszenka przedstawił komisarzowi UE swoją wizję

Szef białoruskiego państwa uważa, że należy zmienić format Partnerstwa Wschodniego. Aleksander Łukaszenka w trakcie spotkania z komisarzem UE ds. polityki sąsiedztwa, powiedział jednocześnie, że Białoruś jest zainteresowana poszerzeniem współpracy z Zachodem.
Zobacz więcej na temat:  Aleksander Łukaszenka Białoruś Johannes Hahn Komisja Europejska Partnerstwo Wschodnie prawa człowieka Raport Białoruś Rosja Unia Europejska