X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Kamień Pomorski

Zarzuty po uprowadzeniu 12-latki w Golczewie

Prokuratura przedstawiła dwóm osobom - Ryszardowi D. i Elżbiecie B. - zarzuty dot. uprowadzenia i pozbawienia wolności 12-latki z Golczewa. Jeszcze w niedzielę mają być przygotowane wnioski o areszt - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Małgorzata Wojciechowicz. Zarzut uprowadzenie i pozbawienie wolności kwalifikowany jest jako zbrodnia i grozi za niego od 3 lat więzienia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Kamień Pomorski prokuratura

"To wszystko z głowy nie wychodzi..."

Sąd Okręgowy w Szczecinie skazał Mateusza S. na dwanaście i pół roku więzienia za nieumyślne spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym. Do tragedii doszło w Nowy Rok, auto kierowane przez będącego pod wpływem narkotyków i pijanego Mateusza S. wjechało w grupę osób. Zginęło sześcioro z nich. Po kilku miesiącach od tragedii Anna Kolmer rozmawia z rodziną ofiar...
Zobacz więcej na temat:  Kamień Pomorski Nowy Rok reportaż Trójka wypadek