X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Krzysztof Sobolewski

Kampania Andrzeja Dudy nabiera rozpędu. "Pracujemy pełną parą"

W połowie tygodnia prezydent Andrzej Duda zaprezentuje swój sztab wyborczy. Dziś opublikowano pierwszy spot z udziałem urzędującego prezydenta, wystartowała również jego kampania bilbordowa. W walce o reelekcję Andrzej Duda będzie miał wsparcie polityków PiS, w tym byłej premier Beaty Szydło, która ma odegrać kluczową rolę w jego sztabie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PiS Andrzej Duda Krzysztof Sobolewski wybory prezydenckie 2020 polityka prezydent

Sobolewski: Parlament Europejski próbuje ingerować w wybory w Polsce

- Jak było na początku zeszłego roku, przed eurowyborami, przed wyborami do parlamentu polskiego? Mamy wybory prezydenckie, [...] kolejną kampanię i kolejną próbę ingerencji - mówił w Polskim Radiu 24 poseł Krzysztof Sobolewski, szef komitetu wykonawczego PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 Eliza Olczyk Krzysztof Sobolewski kampania wyborcza wybory w Polsce wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Prawo i Sprawiedliwość

Krzysztof Sobolewski: od soboty zaczynamy właściwą kampanię

W Państwowej Komisji Wyborczej złożono dokumenty konieczne do rejestracji komitetu wyborczego Andrzeja Dudy wraz z wymaganą liczbą podpisów - dowiedział się portal PolskieRadio24.pl. - Mamy zebranych ponad pięć tysięcy podpisów poparcia pod zgłoszeniem komitetu - powiedział szef komitetu wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Polityk poinformował również o sobotniej konwencji. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Krzysztof Sobolewski Prawo i Sprawiedliwość

Krzysztof Sobolewski: im więcej Małgorzata Kidawa-Błońska mówi, tym lepiej

- Kandydatura Małgorzaty Kidawy-Błońskiej nam nie przeszkadza - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Krzysztof Sobolewski, przewodniczący komitetu wykonawczego PiS. - Na razie nie widzę możliwości, by PO zrezygnowała ze swojej kandydatki - dodał Sobolewski, odnosząc się do spekulacji o wystawieniu innego opozycyjnego kandydata.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Krzysztof Sobolewski Prawo i Sprawiedliwość Katarzyna Gójska wybory prezydenckie 2020

Krzysztof Sobolewski: duch Targowicy jest wiecznie żywy

- Według nas mają miejsce nielegalne próby ingerowania w polski proces prawodawczy przez Komisję Wenecką oraz Komisję i Parlament Europejski - powiedział Krzysztof Sobolewski, szef Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości. - Dochodzi również do nacisków zewnętrznych, które powodowane są głównie przez parlamentarzystów partii opozycyjnych - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 sądownictwo POLSKA reforma sądownictwa Unia Europejska Komisja Europejska Komisja Wenecka Krzysztof Sobolewski Dorota Kania

"Andrzeja Dudę charakteryzuje wiarygodność". Sobolewski o wyborach prezydenckich

- Zapowiedzieliśmy, że będziemy kontynuować reformę wymiaru sprawiedliwości. Prezydent na spotkaniach z Polakami mówi tak samo. To, co nas charakteryzuje to wiarygodność - mówił w Programie 1 Polskiego Radia przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda prezydent wybory prezydenckie 2020 polityka Prawo i Sprawiedliwość Krzysztof Sobolewski Piotr Gociek Sygnały Dnia POLSKA

Sobolewski o Grodzkim: jeśli zarzuty się potwierdzą, oczekujemy dymisji

- Jeżeli się okaże, że cokolwiek jest na rzeczy, oczekujemy dymisji. To dotyczy trzeciej osoby w państwie. Przypominam, że marszałek Sejmu Marek Kuchciński, któremu zarzucano rzeczy, które nie były nielegalne, dla dobra sprawy zrezygnował ze stanowiska - powiedział o oskarżeniach wobec Tomasza Grodzkiego w Polskim Radiu 24 poseł PiS Krzysztof Sobolewski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Prawo i Sprawiedliwość Krzysztof Sobolewski

K. Sobolewski: dymisja M. Banasia nie wpłynęła do Sejmu

- Kancelaria Sejmu zaprzeczyła doniesieniom o wpłynięciu dymisji Mariana Banasia. Nie było czegoś takiego. Taki dokument każdy może sobie dziś wygenerować - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Krzysztof Sobolewski, odnosząc się do publikacji w DGP screenu rzekomej rezygnacji szefa NIK.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Eliza Olczyk Prawo i Sprawiedliwość Krzysztof Sobolewski Marian Banaś Najwyższa Izba Kontroli

Krzysztof Sobolewski o reparacjach: temat nie jest zamknięty

Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości, powiedział w "Sygnałach dnia", że temat niemieckich reparacji wojennych należnych Polsce nie jest zamknięty. W niemieckich mediach ukazały się teksty tamtejszych historyków, mówiące o tym, że do tej pory nasz kraj nie otrzymał należnych rekompensat za straty wojenne. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka reparacje wojenne Niemcy Krzysztof Sobolewski