Polskie Radio
Section05
Łukasz Adamski

Kim są najbardziej poszukiwani i nieuchwytni przestępcy świata?

Choć wyznaczono za nich wysokie nagrody i poszukują ich śledczy z wielu krajów, to oni wciąż są lub przez wiele lat byli nieuchwytni. Serial dokumentalny o ludziach podejrzewanych o ciężkie zbrodnie, którzy wciąż nie stanęli przed wymiarem sprawiedliwości, przygotowała jedna z popularnych platform filmowo-serialowych - Uważam, że to bardzo ciekawa produkcja - ocenił Piotr Gociek. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 serial netflix Łukasz Adamski Piotr Gociek przestępczość

Publicysta: Kamala Harris ma poprowadzić Demokratów na nowe tory

-  Cała Partia Demokratyczna stawia już teraz na Kamalę Harris. Nikt nie oczekuje, że mający teraz 78 lat Joe Biden będzie kandydował na drugą kadencję - powiedział w Polskim Radiu 24 Łukasz Adamski z wpolityce.pl. - Ewentualna wygrana Demokratów nie wpłynie na politykę zagraniczną - oceniał z kolei Tomasz Deptuch z "Układu sił". 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Antoni Opaliński Łukasz Adamski USA wybory w USA

"Miasto strachu: Nowy Jork kontra mafia". "Wspaniale opowiedziana historia" o mafii

Piotr Gociek i Łukasz Adamski mówili w audycji "Nakręceni - magazyn premier filmowych" o serialu fabularnym "Bezpaństwowcy" oraz dokumentach: "Miasto strachu: Nowy Jork kontra mafia" i "Dzieciaki z show-biznesu". - Nie będą państwo żałowali czasu poświęconego na obejrzenie tego miniserialu - mówił Piotr Gociek o tej drugiej produkcji.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piotr Gociek Łukasz Adamski FILM KULTURA premiera Mafia

Łukasz Adamski: antologia "W domu" pokazała, że polscy filmowcy nie mają nic do powiedzenia

- Filmy kręcone w czasie, kiedy był największy lockdown, miały trwać od kilku do 11 minut. Ta antologia pokazała, że polscy filmowcy - z małymi wyjątkami - niestety nie mają nic ciekawego do powiedzenia - mówił w Polskim Radiu 24 Łukasz Adamski. Wtórował mu Piotr Gociek, który antologię "W domu" określił jako "strasznie obnażającą".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piotr Gociek Łukasz Adamski FILM KULTURA premiera