Polskie Radio
Section05
Łukasz Adamski

KOD chce odejścia swojego lidera. "Ma dość tej twarzy"

Zarząd Komitetu Obrony Demokracji wezwał Mateusza Kijowskiego do rezygnacji z funkcji przewodniczącego. – To jest szekspirowski dramat KOD. Wyrósł przy liderze, który się skompromitował swoim wizerunkiem, człowieka niepoważnego, karykaturalnej postaci – mówił w audycji Punkt Widzenia Łukasz Adamski (W Sieci).
Zobacz więcej na temat:  polityka Mateusz Kijowski KOD Łukasz Adamski Władysław Frasyniuk Ryszard Petru Jarosław Kaczyński

Dr Łukasz Adamski o dewastacji pomnika w Hucie Pianiackiej

- Podobnie jak szef ukraińskiego IPN uważam, że to prowokacja. Jeżeli się przeanalizuję historię niszczenia cennych dla Polaków i Ukraińców pamiątek lub grobów to można wnioskować, że nie zrobiła to żadna z ukraińskich grup nacjonalistycznych - mówił o zdewastowaniu pomnika pamięci w Hucie Pianiackiej dr Łukasz Admski (Centrum Polsko Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia)
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ukraina Wołyń Rosja Dariusz Rosiak Łukasz Adamski

Wyjście z kryzysu. Postulaty Grzegorza Schetyny

Uznanie posiedzenia Sejmu, które odbyło się w Sali Kolumnowej za nielegalne, powrót dziennikarzy do parlamentu na dotychczasowych zasadach, rezygnacja marszałka Marka Kuchcińskiego, spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim pod auspicjami prezydenta. To cztery postulaty, które przedstawił Grzegorz Schetyna Andrzejowi Dudzie podczas niedzielnej rozmowy. Skomentowali je na naszej antenie publicyści: Marcin Makowski, Łukasz Adamski, Adrian Stankowski, Wojciech Wybranowski i Rafał Dudkiewicz.
Zobacz więcej na temat:  Sejm prezydent media dziennikarze dziennikarstwo sejm pr24 Łukasz Adamski Adrian Stankowski