X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
kawa

„Ostatnie srebrniki” - powieść Tadeusza Biedzkiego

Czy mała, stara, drewniana szkatułka może mieć wpływ na dramatyczne wypadki rozgrywające się w dzisiejszym świecie? Tak, w książce „Ostatnie srebrniki” autorstwa Tadeusza Biedzkiego. Autor w swojej powieści łączy wydarzenia sprzed tysięcy lat z największymi współczesnymi zagrożeniami, od Jerozolimy po Barcelonę. W audycji „Między Kropkami” podróż w głąb starożytnej historii z kryminałem i sensacją w tle.
Zobacz więcej na temat:  kawa literatura czytelnictwo

Małe księgarnie na polskim rynku książki

– Czytanie jest jedną z najbardziej wciągających form spędzania wolnego czasu – powiedział Jakub Bułat, właściciel warszawskiej kawiarnio-księgarni rodzinnej Tarabuk, który wraz z córką Anną Bułat byli gośćmi Polskiego Radia 24. W najnowszej odsłonie audycji „Między Kropkami” mówili m.in. o znaczeniu kameralnych księgarni i o tym, czym są dla ludzi pasjonujących się literaturą.
Zobacz więcej na temat:  kawa literatura czytelnictwo