X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
krzysztof putra

Śniadanie w Trójce

W Salonie politycznym: Krzysztof Putra PIS-u, Jerzy Szmajdziński z SLD, Jarosław Kalinowski z PSL-u, Jarosław Gowin z PO i Władysław Stasiak z BPN. W Salonie prasowym: Michał Szułdrzyński z " Rzeczpospolitej", Marcin Wojciechowski z "Gazety Wyborczej", Jan Wróbel i Tomasz Wróblewski z "Dziennika Gazety Prawnej".
Zobacz więcej na temat:  Gazeta Wyborcza Jarosław Kalinowski Jerzy Szmajdziński krzysztof putra Polskie Stronnictwo Ludowe PSL śniadanie Tomasz Wróblewski

Opozycja chce wyjaśnień ws. "haków" Szeremietiewa

Romuald Szeremietiew, były wiceminister obrony narodowej, w 2001 roku został zdymisjonowany w atmosferze podejrzeń korupcyjnych, a po siedmiu latach uniewinniony przez sąd. W wywiadzie dla sobotniego wydania "Polska The Times" powiedział, że jego ówczesny przełożony Bronisław Komorowski "nasłał na niego Wojskowe Służby Informacyjne".
Zobacz więcej na temat:  Bronisław Komorowski Romuald Szeremietiew Wojskowe Służby Informacyjne POLSKA IAR krzysztof putra