Polskie Radio
Section05
Tobiasz Bocheński

Dworczyk: Bocheński zderzył się z walcem

- PiS w dużych miastach nigdy nie notowało oszałamiających wyników. Trzeba pogratulować Tobiaszowi Bocheńskiemu, że podjął to wyzwanie, i zderzył się z walcem, jakim jest Rafał Trzaskowski - powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Michał Dworczyk (PiS).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Michał Dworczyk PiS Prawo i Sprawiedliwość polityka wybory samorządowe 2024 wybory w Polsce Renata Grochal Rafał Trzaskowski Tobiasz Bocheński Warszawa

tylko u nas Kierownictwo PiS zatwierdziło część list w wyborach samorządowych. Ostateczne decyzje do końca tygodnia

Komitet polityczny PiS zatwierdził wczoraj część list w wyborach samorządowych. Z informacji portalu PolskieRadio24.pl wynika, że decyzja w sprawie wszystkich kandydatów ma zapaść najpóźniej na początku przyszłego tygodnia. Wiceprezes PiS Mariusz Błaszczak przekazał, że partia koncentruje się przede wszystkim na propozycjach programowych. 
Zobacz więcej na temat:  PiS wybory samorządowe Tobiasz Bocheński Warszawa Mariusz Błaszczak TYLKO U NAS wybory samorządowe 2024

Afera wiatrakowa. Wojewoda mazowiecki: jest groźna, bo uderza w wiele strategicznych elementów

Wojewoda mazowiecki Tobiasz Bocheński przeanalizował aferę związaną ze szkodliwymi zapisami w projekcie tzw. ustawy wiatrakowej. - Od razu przystąpiono do lobbingu na rzecz zagranicznego biznesu, w jednym z pierwszych projektów. Jest to skandal - podkreślił. Przytoczył też swoją rozmowę z byłym już ambasadorem Niemiec w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka afera wiatrakowa Tobiasz Bocheński