X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
G20

Morawiecki zaproszony na szczyt G20. "Duże wyróżnienie"

W najbliższy weekend, w Baden-Baden, będą rozmawiać ze sobą ministrowie finansów i szefowie banków centralnych grupy G20. Na spotkanie został zaproszony również polski wicepremier, szef resortów finansów i rozwoju, Mateusz Morawiecki. W Pulsie Gospodarki sprawę komentowali Andrzej Kensbok z Agencji Rozwoju Przemysłu, Arkadiusz Pączka z Pracodawców RP i Tomasz Kaczor z Banku Gospodarstwa Krajowego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Arkadiusz Pączka Mateusz Morawiecki G20 podatki

Wicepremier Mateusz Morawiecki na Konferencji G20

Wicepremier, Minister Rozwoju i Finansów Mateusz Morawiecki, weźmie dziś udział w pierwszym dniu konferencji państw G20 „Digitising finance, financial inclusion and financial literacy”, odbywającej się w niemieckim Wiesbaden. Wicepremier jest specjalnym gościem Prezesa Bundesbanku, a podczas swojej wizyty spotka się m.in. ministrem finansów Niemiec Wolfgangiem Schäuble oraz prezesem Banku Anglii Markiem Carneyem.
Zobacz więcej na temat:  Mateusz Morawiecki G20

Przed szczytem w Bratysławie: jaka Unia po Brexicie?

Podczas przygotowań do spotkania w Bratysławie premierzy Grupy Wyszehradzkiej omawiali w Polsce wspólne stanowisko. Konsultowali się również z niemiecką kanclerz Angelą Merkel. Zgodzili się, że kluczowymi punktami rozmów w Bratysławie powinny być kwestie bezpieczeństwa oraz wzrostu gospodarczego. Gościem Polskiego Radia 24 był ekspert ds. Wielkiej Brytanii dr Zygmunt Janiec.
Zobacz więcej na temat:  Bratysława Brexit Donald Tusk G20 grupa wyszehradzka Unia Europejska