Polskie Radio
Section05
Iława

Warmińsko-mazurskie. Po zderzeniu auta z karetką rodzice z dwójką dzieci trafili do szpitala

We wtorek rano na drodze wojewódzkiej w Smolnikach (woj. warmińsko-mazurskie) samochód osobowy zderzył się z karetką na sygnale - podała policja. Podróżująca autem kobieta w ciąży, jej mąż i dwoje dzieci trafili na badania do szpitala.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców polskie radio kierowców online wypadek policja kierowca samochody Iława warmińsko-mazurskie

Tragiczny finał szarpaniny na DK 16. Jeden z kierowców pchnięty pod przejeżdżający samochód

W nocy z piątku na sobotę na drodze krajowej nr 16 w okolicach miejscowości Laseczno koło Iławy doszło do niecodziennego, tragicznego wypadku: 22-letni kierowca ciężarówki szarpał się z 59-letnim kierowcą opla. Starszy z kierowców zmarł po tym, gdy pchnięty wpadł na maskę przejeżdżającego obok samochodu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony Radio kierowców warmińsko-mazurskie Iława policja wypadek śmierć kierowcy

50 lat "Złotej Tarki". Lidia Miłosz: to będą wspaniałe koncerty

W Iławie odbędzie się prawdziwe jazzowe święto i to już po raz pięćdziesiąty. Chodzi o Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting "Złota Tarka". - Iława to bardzo przyjazne miejsce nie tylko dla jazzu, ale dla każdego rodzaju muzyki - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Lidia Miłosz, dyrektor Iławskiego Centrum Kultury. Kto wystąpi na scenie?
Zobacz więcej na temat:  Paweł Sztompke MUZYKA Muzyczna Jedynka Jazz Iława