X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Krzysztof Bobiński

Świat w Południe: Eksperci o wyborze Donalda Tuska

– To było smutne, a przy tym niepotrzebne – tak głosowanie ws. wyboru Donalda Tuska na kolejną kadencję na stanowisku szefa Rady Europejskiej skomentowała w Polskim Radiu 24 dr Małgorzata Bonikowska z Centrum Stosunków Międzynarodowych. Tylko Polska była przeciwko kandydaturze byłego premiera. O sprawie w Świecie w Południe mówił również Krzysztof Bobiński z Fundacji Unia&Polska.
Zobacz więcej na temat:  Donald Tusk Rada Europejska Unia Europejska Jacek Saryusz-Wolski Krzysztof Bobiński

Społeczeństwo obywatelskie w krajach Partnerstwa Wschodniego

W ramach projektu o nazwie „Partnerstwo Wschodnie”, Unia Europejska wspiera rozwój w krajach partnerskich społeczeństw obywatelskich. Jakie rezultaty przynosi to wsparcie? W jakim stopniu udało się aktywistom z krajów wschodnich partnerów upodmiotowić własne społeczeństwa? O tym w audycji „7 Dni Wschód” w Polskim Radiu 24 mówił Krzysztof Bobiński (współprzewodniczący Komitetu Sterującego Forum Społeczeństwa Obywatelskiego krajów Partnerstwa Wschodniego).
Zobacz więcej na temat:  Armenia Azerbejdżan Europa Wschodnia Gruzja Krzysztof Bobiński Mołdawia Unia Europejska