X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Lech Wałęsa

Śniadanie w Trójce

60% Polaków mówi- nawet jeśli Wałęsa współpracował z SB i tak jest legendą. W podsumowaniu tygodnia między innymi o sporze o Lecha Wałęsę. Goście salonu prasowego: Dominika Wielowieyska z "Gazety Wyborczej", Marek Zając z dziennika "Polska", Piotr Zaremba z "Dziennika" i Dominik Zdort" z "Rzeczpospolitej". Goście salonu politycznego: Paweł Graś z PO, Paweł Kowal z PiS, Bogdan Lis - Demokraci.pl i Jerzy Szmajdziński z SLD. Zapraszam. Beata Michniewicz
Zobacz więcej na temat:  Lech Wałęsa SB Bogdan Lis Jerzy Szmajdziński śniadanie dominika Beata Michniewicz Rzeczpospolita POLSKA

Zapraszamy do Trójki

Burza po publikacji fragmentów książki historyków IPN o przeszłości Lecha Wałęsy. Autorzy twierdzą, że Wałęsa na początku lat 70-tych jako tajny współpracownik SB o kryptonimie "Bolek" wyrządzał realne szkody konkretnym osobom. Były prezydent twierdzi, że to wniosku wysnute na podstawie sfałszowanych dokumentów. Po czyjej stronie leży prawda? Czy można ją dziś obiektywnie ustalić? Zastanowimy się nad tym w programie.
Zobacz więcej na temat:  Austria Lech Wałęsa