X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Łódź

"Kocham życie"

Bohaterem reportażu jest Mieczysław Stanik z Łodzi, który mówi o sobie, że urodził się dwa razy. Drugi raz, kiedy jako 16-letni chłopiec na skutek eksplozji materiałów wybuchowych utracił wzrok i częściowo lewą rękę. Nie poddał się. Mimo oczywistych ograniczeń chciał być samodzielny, aktywny, chciał realizować marzenia o podróżowaniu i poznawaniu świata i ludzi. Nauczył się kilku obcych języków, poprzez Internet kontaktuje się z całym światem, zawiera nowe znajomości i ich śladem zwiedza samodzielnie świat. Pisuje do jednej z telewizyjnych gazet. Urzeczywistnia swoje marzenia, cieszy się z tego co ma i wciąż planuje nowe wyzwania, by jak najpełniej się zrealizować i osiągnąć pełnię życiowej satysfakcji.
Zobacz więcej na temat:  Łódź