X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Matthew Tyrmand

NASZ WYWIAD Matthew Tyrmand: Putin nie będzie trwał wiecznie

- W długim okresie, w szerszym horyzoncie, celem jest stworzenie furtki w sytuacji gdy Putin dostanie dwie kulki w głowę, oligarchowie zaczną walkę o władzę i nastanie anarchia. W perspektywie pokolenia jest szansa na to, że Rosja skieruje się na bardziej zachodnioeuropejskie tory - mówił w rozmowie z PolskieRadio24.pl Matthew Tyrmand, publicysta. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Matthew Tyrmand Donald Trump Michał Rachoń Rosja NASZ WYWIAD

TYLKO U NAS Tyrmand o Mosbacher: jeśli tak dalej będzie, nie wytrwa roku

- Kiedy Trump dowie się, że Mosbacher broni polskiego CNN, stacji, która powtarza całe dnie, że Trump i Kaczyński to nowi Hitlerzy, a wszyscy prawicowcy to faszyści, stacji, której reporterzy niemal płakali na wizji gdy Trump wygrał wybory, skrajnie lewicowej, stacji fake newsów, będzie bardzo niezadowolony ze swojego przedstawiciela w Polsce - mówił w rozmowie z PolskieRadio24.pl Matthew Tyrmand, dziennikarz i publicysta. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Matthew Tyrmand Stany Zjednoczone Donald Trump NASZ WYWIAD

TYLKO U NAS Tyrmand: Demokraci powinni wspierać stałe bazy NATO w Polsce

- Demokraci powinni wspierać stałe bazy NATO w Polsce, ale nie wyznają żadnych wartości i zrobią wszystko, żeby blokować inicjatywy Trumpa - mówił w rozmowie z PolskieRadio24.pl Matthew Tyrmand, publicysta i komentator. Tematem wywiadu były również wybory do kongresu USA oraz podpisana przez Polskę i Stany Zjednoczone umowa na dostawy LNG. 
Zobacz więcej na temat:  Matthew Tyrmand Stany Zjednoczone POLSKA NATO Donald Trump

TYLKO U NAS Matthew Tyrmand: narracja była ustalona zanim marsz wyruszył

- Według mnie wszystkie te historie, czy to "New York Times", "Washington Post", BBC, CNN czy "Indian News” zostały napisane jeszcze przed marszem. Ich narracja była ustalona przed tym, jak marsz wyruszył - mówił w rozmowie z PolskieRadio24.pl Matthew Tyrmand, publicysta i komentator. Zapraszamy do obejrzenia całego nagrania. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Matthew Tyrmand Święto Niepodległości 11 listopada

Matthew Tyrmand: dostęp do Biurka Resolute to wyróżnienie

- Fakt, że Donald Trump dopuścił Andrzeja Dudę do Biurka Resolute, ma ogromne znaczenie. Dla Amerykanów to symbol, to dar od królowej Wiktorii, sprzed 138 lat. Inni przywódcy tj. Merkel, Juncker czy Trudeau nie mieli do niego dostępu - mówił w rozmowie z PolskieRadio24.pl Matthew Tyrmand, publicysta i działacz społeczny.
Zobacz więcej na temat:  Matthew Tyrmand Donald Trump Andrzej Duda NASZ WYWIAD Stany Zjednoczone NATO