X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Robert Biedroń

G. Morawska-Stanecka: Europie potrzeba nowego odrodzenia

- Kampania wyborcza sprowadza się do kwestii obyczajowych, podczas gdy Europa potrzebuje nowego programu. Zastanawiam się, ilu przedstawicieli Koalicji Europejskiej przeczytało odezwę Emmanuela Macrona, który pokazał że Europa oparta jest na wolności, opiece i postępie. Niektórzy zapomnieli, że to jest wielki projekt, Europa pokoju nie jest nam dana raz na zawsze – mówiła w Polskim Radiu 24 Gabriela Morawska-Stanecka, wiceprzewodnicząca Wiosny.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 partia Wiosna wybory do Parlamentu Europejskiego Parlament Europejski Unia Europejska Robert Biedroń

Krzysztof Gawkowski: jedynki do PE ogłosimy 23 marca

- W wyborach do europarlamentu, jako Wiosna Biedronia, będziemy na podium ze znakomitym dwucyfrowym wynikiem. Jestem o tym głęboko przekonany. Swoje jedynki ogłosimy na Europejskiej Konwencji partii, która odbędzie się 23 marca – powiedział w Polskim Radiu 24 Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący partii Wiosna.
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA partia Wiosna Krzysztof Gawkowski wybory do Parlamentu Europejskiego Robert Biedroń

Krzysztof Gawkowski: dla wielu polityków PE to przytułek

- Polityki nie uprawia się tylko na sali plenarnej, ale też w kuluarach. Tam trudno chodzić w słuchawkach licząc na to, że rozmowy będą tłumaczone. Dlatego w wyborach do Parlamentu Europejskiego wystawimy taką reprezentację, która znając dobrze język angielski będzie umiała to robić - powiedział w Polskim Radiu 24 Krzysztof Gawkowski, sekretarz zarządu partii Wiosna.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Krzysztof Gawkowski wybory do Parlamentu Europejskiego Robert Biedroń Parlament Europejski Bruksela Strasburg

"Debata Poranka". Publicyści o postulatach opozycji

Główne partie opozycyjne, Wiosna i Koalicja Europejska, wciąż walczą o głosy wyborców. Jaki jest program obu ugrupowań? Czy antyklerykalna wymowa niektórych haseł polityków może zjednać im przychylność Polaków? O tym dyskutowali publicyści: Tomasz Żółciak, Cezary Krysztopa i Mirosław Skowron.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka koalicja obywatelska partia Wiosna Koalicja Europejska Robert Biedroń wybory do Parlamentu Europejskiego

Katarzyna Piekarska: Wiosna Biedronia jest przereklamowana

- Nie przesadzajmy z partią Wiosna. Jest przereklamowana. W Wiośnie jest odwrotnie niż u Hitchcocka. W filmach tego reżysera najpierw jest trzęsienie ziemi, a potem napięcie rośnie. Tutaj było trzęsienie ziemi i fantastyczny początek, a teraz widzę, że to napięcie nie rośnie, a spada - powiedziała w Polskim Radiu 24 Katarzyna Piekarska, była posłanka SLD.
Zobacz więcej na temat:  katarzyna piekarska POLSKA polityka SLD partia Wiosna Robert Biedroń

Marcin Dobski o źródłach finansowaniu partii "Wiosna"

- Skoro fundacja pod nazwą Instytut Myśli Demokratycznej pokrywa koszty zorganizowania konwencji, to należy zadać pytanie, skąd ma na to pieniądze – mówił w PR24 Marcin Dobski, dziennikarz portalu polskieradio24.pl. Gość audycji zwracał uwagę na to, że działacze związani z nowym ugrupowaniem Roberta Biedronia podają sprzeczne informacje dotyczące finansów partii. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 partia Wiosna Robert Biedroń Słupsk

Kontrowersje wokół finansowania partii Roberta Biedronia

- Zabawne jest to, że partie startujące z narracją nowości wystarczy trochę "podrapać" i okazuje, że nowość jest przeterminowana - powiedział w Debacie Poranka Dawid Wildstein z TVP, odnosząc się do publikacji portalu PolskieRadio24.pl, dotyczących kontrowersji wokół finansowania formacji Roberta Biedronia. W Polskim Radiu 24 sprawę komentowali również Piotr Cywiński z "Sieci" i Kacper Rogacin z "Polski The Times". 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 partia Wiosna Robert Biedroń polityka