X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Partnerstwo Wschodnie

Gruziński ekspert: Konieczna bliższa integracja z UE

Gruzja „na papierze” jest coraz bliżej Unii Europejskiej. Od końca marca obywatele tego kraju mogą jeździć do Wspólnoty bez wiz, wcześniej w życie weszła umowa stowarzyszeniowa i umowa o pogłębionej strefie wolnego handlu z UE. Gruzińscy eksperci jednak apelują o dalsza integrację. O sprawie w Magazynie Europejskim.
Zobacz więcej na temat:  Gruzja Europa Unia Europejska integracja europejska Partnerstwo Wschodnie Tbilisi

Premier Szwecji w Polsce. Rozmowy m.in. o Nord Stream 2

Przyszłość Unii Europejskiej, Brexit i kwestie migracyjne – to główne tematy rozmów premierów Polski i Szwecji. Stefan Loefven przebywa z dwudniową wizytą w Warszawie. O skandynawskim kierunku polskiej polityki zagranicznej w Polskim Radiu 24 mówił Marcin Fronia, dyrektor fundacji Norden Centrum.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska Szwecja Brexit imigranci w Europie Nord Stream 2 Partnerstwo Wschodnie Rada Europejska Skandynawia Morze Bałtyckie

Prezydent Gruzji: liczymy na Polskę na drodze do UE i NATO

Gruzini liczą na wsparcie Polski w kwestiach związanych z procesami integracji euroatlantyckiej - mówił o tym w wywiadzie dla Polskiego Radia prezydent Gruzji Giorgi Margwelaszwili. Jutro gruziński przywódca zamierza osobiście prosić o taką pomoc prezydenta Polski Andrzeja Dudę, który będzie składał trzydniową wizytę w tym kaukaskim kraju.
Zobacz więcej na temat:  Partnerstwo Wschodnie ŚWIAT Unia Europejska Ukraina Gruzja NATO Europa Rosja Andrzej Duda